Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Emigranci”, s. 2, odc. 6: Tajlandia. Gościni: Barbara Czartoryska Podcast „Emigranci”, s. 2, odc. 6: Tajlandia. Gościni: Barbara Czartoryska Tajlandia miała być dla niej jedynie przystankiem, a stała się przystanią na dłużej. Rozmawiamy z Barbarą Czartoryską, fotografką i dekoratorką wnętrz.
Podcast „Dobry skład”, s. 4, odc. 6: Tlenek żelaza w makijażu permanentnym Podcast „Dobry skład”, s. 4, odc. 6: Tlenek żelaza w makijażu permanentnym W świecie beauty coraz większy nacisk kładzie się na naturalne piękno. Wraz z Sylwią Wiśniewską rozmawiamy o makijażu permanentnym, który podkreśla urodę, ale jest tak dyskretny, że go nie widać.
Podcast „O milimetr do przodu”, s. 4, odc. 6: Jak zbudować siebie? Gościni: Edyta Bartosiewicz Podcast „O milimetr do przodu”, s. 4, odc. 6: Jak zbudować siebie? Gościni: Edyta Bartosiewicz Justyna Kopińska rozmawia z Edytą Bartosiewicz, nagradzaną piosenkarką i jedną z najbardziej uznanych polskich artystek, o jej wieloletnim kryzysie twórczym i osobistym oraz o odzyskaniu sił.
Podcast „Jak ona to robi”, s. 7, odc. 6: Z Anką Sasnal o analogowym życiu i o prawdziwych filmach Podcast „Jak ona to robi”, s. 7, odc. 6: Z Anką Sasnal o analogowym życiu i o prawdziwych filmach W nowym odcinku rozmawiamy z Anką Sasnal. Podczas wrocławskiego festiwalu Nowe Horyzonty 2025 reżyserka wraz z mężem Wilhelmem Sasnalem będą mieli retrospektywę swoich filmów i premierowo pokażą swoje najnowsze dzieło „Człowiek do wszystkiego”.
Podcast „Czas odzyskany”, s. 7, odc. 6: Sacrum. Gość: prof. Piotr Augustyniak Podcast „Czas odzyskany”, s. 7, odc. 6: Sacrum. Gość: prof. Piotr Augustyniak W nowym odcinku rozmawiamy z autorem książki „Boga nie ma, jest życie”, prof. Piotrem Augustyniakiem. W tym tomie teksty to próba opisu alternatywnego, wobec tego proponowanego przez chrześcijaństwo, doświadczenia duchowości.
Podcast „No Generation Like This”, s. 1, odc. 6: Odroczona dorosłość i presja ekonomiczna Podcast „No Generation Like This”, s. 1, odc. 6: Odroczona dorosłość i presja ekonomiczna W tym odcinku podcastu „No Generation Like This” rozmawiamy o dorosłości i presji ekonomicznej, która w cieniu inflacji i kryzysu mieszkaniowego zyskała nowy, boleśnie codzienny wymiar.
Podcast „Feel good”, s. 1, odc. 5: Trądzik u osób dorosłych Podcast „Feel good”, s. 1, odc. 5: Trądzik u osób dorosłych Dr Alicja Śliwowska, kosmetolożka i dietetyczka, znana na Instagramie jako @dr_scura, tłumaczy, jakie są przyczyny występowania trądziku u osób dorosłych, jak sobie z nim radzić oraz jak łączyć pielęgnację skóry problematycznej z pielęgnacją spowalniającą proces starzenia.
Podcast „Szturm sztuk”, s. 6, odc. 6: Wspierając muzea i wielkie galerie Podcast „Szturm sztuk”, s. 6, odc. 6: Wspierając muzea i wielkie galerie Jak muzea i wielkie instytucje sztuki wspierają działania społeczne? Rozmowa z Delfiną Jałowik i Ewą Jodłowską.
Podcast „Słowo za słowo”, s. 5, odc. 6: Anda Rottenberg o książce „Trudny wiek” Podcast „Słowo za słowo”, s. 5, odc. 6: Anda Rottenberg o książce „Trudny wiek” Z autorką książki „Trudny wiek”, Andą Rottenberg, rozmawiamy o losach i twórczości trojga artystów naznaczonych traumą wojny – Andrzeja Wróblewskiego, Andrzeja Wajdy i Aliny Szapocznikow. 
Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 7, odc. 6: Aktywizm. Równość społeczna Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 7, odc. 6: Aktywizm. Równość społeczna Z Sandrą Frydrysiak rozmawiamy o aktywizmie, równości społecznej i solidarności w świecie, który często oparty jest na rywalizacji, polaryzacji i podziałach. 
  1. Podcasty
Proszę czekać..