Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Między Vogiem a prawdą”, s. 2, odc. 2: Sezon jesień-zima 2024 z Michaliną Murawską Podcast „Między Vogiem a prawdą”, s. 2, odc. 2: Sezon jesień-zima 2024 z Michaliną Murawską Z redaktorką mody Michaliną Murawską analizujemy pokazy na jesień-zimę 2024-2025. Omawiamy najważniejsze wydarzenia, zmiany na stanowiskach dyrektorów kreatywnych domów mody i branżowe plotki.
Podcast „Galaktyki”, s. 2, odc. 2: Andrzej Seweryn: Jestem postacią fikcyjną Podcast „Galaktyki”, s. 2, odc. 2: Andrzej Seweryn: Jestem postacią fikcyjną Jakie ma relacje z młodszymi kolegami? Czego nauczyło go doświadczenie z dragiem? Czy po ostatnich wyborach lżej mu się oddycha? I czy rzeczywiście czuje się jak postać – Andrzej Seweryn opowiada Annie Tatarskiej.
Podcast „Wehikuł Harel”, s. 5, odc. 2: 1980 Podcast „Wehikuł Harel”, s. 5, odc. 2: 1980 Na początku lat 80. moda stała się błyszcząca i neonowa, lśniła lycra, a ciało od teraz miało być na pokaz. W nowym odcinku podcastu przyjrzymy się trendom z 1980 roku.
Podcast „Czułe miejsca”, s. 1, odc. 2: Co nas kręci w kinku? Podcast „Czułe miejsca”, s. 1, odc. 2: Co nas kręci w kinku? Seksedukatorka Maja Metera opowiada o tym, czym właściwie jest kink i dlaczego warto go spróbować.
Podcast „Supermodelki” s. 1, odc. 2: Anna Jagodzińska Podcast „Supermodelki” s. 1, odc. 2: Anna Jagodzińska O tym, że jest pierwszą Polką na okładce amerykańskiej edycji magazynu „Vogue”, dowiedziała się, kiedy zobaczyła numer w sklepie. W nowym odcinku rozmawiamy z polską modelką Anną Jagodzińską.
Podcast „About Time!”, s. 5, odc. 2: Mit longevity – po co nam wyścig z czasem. Gościni: Joanna Bensz Podcast „About Time!”, s. 5, odc. 2: Mit longevity – po co nam wyścig z czasem. Gościni: Joanna Bensz W nowym odcinku podcastu „About Time!”, Joanna Bencz, założycielka i prezeska Longevity Center, opowiada o starzeniu, długowieczności i jakości życia.
Podcast „Sektor M”, s. 3, odc. 1: Tomasz Sobierajski i Robert Kowalczyk Podcast „Sektor M”, s. 3, odc. 1: Tomasz Sobierajski i Robert Kowalczyk Podcast „Sektor M” powraca w nowym formacie debaty. Gośćmi premierowego odcinka trzeciego sezonu są eksperci i naukowcy Tomasz Sobierajski oraz Robert Kowalczyk. Rozmawiamy o nastawieniu Polaków do męskiej mody, o kulturowych przyzwyczajeniach, kodach męskości i ubraniowych komunikatach.
Podcast „Filozofia jest dla dziewczyn”, s. 1, odc. 2: Ciało i jego afekty, czyli skóra, w której żyję Podcast „Filozofia jest dla dziewczyn”, s. 1, odc. 2: Ciało i jego afekty, czyli skóra, w której żyję Jak filozofia traktuje ciało? W nowym odcinku szukamy odpowiedzi, czemu filozofowie przejawiali nasiloną nieufność wobec ciała i co robić z faktem, że w ciało wpisany jest rozpad i skończoność?
Podcast „Call to action!”, s. 5, odc. 2: Odzyskując krzyk: Aleksandra Nowak Podcast „Call to action!”, s. 5, odc. 2: Odzyskując krzyk: Aleksandra Nowak Nosimy w sobie gniew naszych matek, babek i prababek. Dyscyplinowane i uciszane kobiety od dawna wypierały swoją złość. O tym,jak wielką szkodę nam robi tłumienie emocji, oraz kto ma prawo do złości rozmawiam z Aleksandrą Nowak, autorką książki „Wyp***dalać! Historia kobiecego gniewu”.
Podcast „Temat rzeka”, s. 5, odc. 2: Jakub Szczęsny o zawodzie architekta Podcast „Temat rzeka”, s. 5, odc. 2: Jakub Szczęsny o zawodzie architekta Z Jakubem Szczęsnym, autorem książek „Azyle, nisze i enklawy, czyli katalog małych utopii” i „Witaj w świecie bez architektów”, rozmawiam o tym, jak wygląda życie architekta w Polsce i co aktualnie zaprząta jego uwagę.
  1. Podcasty
Proszę czekać..