Cacharel zaprasza do Cafe Amor na degustację kolekcji „ Yes I am”

Marka Cacharel zachęca do przeżycia niezwykłych doznań zapachowych oraz smakowych w przestrzeni inspirowanej nową kolekcją perfum „Yes I am”. Aby doświadczyć przygody Cafe Amor, wystarczy odwiedzić warszawską kawiarnię Mr. Pancake.
W instagramowej przestrzeni tonącej w słodkim różu i zapachu amerykańskich naleśników premierę miała nowa linia zapachów Cacharel „Yes I am”. Kolekcja celebruje kobiecość, zachęcając do podejmowania wyzwań i realizowania planów i marzeń. Królują w niej zmysłowe nuty kwiatowo-owocowe, które zostały stworzone z myślą o wyjątkowych osobowościach.
W skład kolekcji „Yes I am” wchodzą cztery nowe zapachy: deserowy Yes I am EDP z nutami malin, mandarynki oraz bursztynu i jaśminu, który został uzupełniony o pikantne tony, czekoladowy Yes I am Delicious z zielonym kardamonem, mandarynką oraz płatkami kwiatu pomarańczy i jaśminu, Yes I am Glorious z wyraźnie wyczuwalnym nektarem z białej brzoskwini i zapachem białych kwiatów oraz orientalny Yes I am Fabulous.

„Pysznym” zapachom towarzyszy wyjątkowa oprawa – flakon, w którym zamknięte są perfumy, inspirowany jest

szminką, ulubionym kobiecym kosmetykiem.

Wszyscy, którzy nabrali apetytu i chęci na niezwykłe doznania zapachowe i smakowe, powinni odwiedzić kawiarnię Mr. Pancake przy ulicy Marszałkowskiej 17 w Warszawie, gdzie od 10 maja czeka dedykowane menu, nawiązujące do wybranych zapachów z kolekcji Cacharel „Yes I am”.

Zapachy dostępne są w sklepach Notino i na stronie internetowej www.notino.pl w formatach 75 ml, 50 ml, 30 ml i 10 ml.
Zaloguj się, aby zostawić komentarz.