Znaleziono 0 artykułów

Styl życia

Proszę czekać..
W Mediolanie z Danielą Agnelli W Mediolanie z Danielą Agnelli Style Editor „Vogue Polska” pozwala nam zajrzeć za kulisy tygodnia mody. Jej ulubiony pokaz? Bottega Veneta. Detalem, który Agnielli typuje na trend kolejnego sezonu, są frędzle. – Nadają ubraniom lekkości, a więc dają kobiecie swobodę – mówi.
Przyszłość miłości Przyszłość miłości W USA 75 proc. heteroseksualnych par poznaje się online. Aplikacje, takie jak Tinder, Grindr, Bumble i Hinge, w ciągu ostatnich 10 lat spowodowały totalną zmianę w sposobie poznawania partnerów.
Artyści na barykady Artyści na barykady Zaangażowanie popularnych aktorów, piosenkarzy i pisarzy w życie polityczne jest niezwykle ważne. Ich siła oddziaływania jest ogromna. Wystarczy spojrzeć na Taylor Swift, Jane Fondę czy, w Polsce, Olgę Tokarczuk.
Zmiany, które trzeba zatrzymać Zmiany, które trzeba zatrzymać – Polska leży w takim miejscu, że jeżeli bardzo się przyłożymy, będziemy tu mogli przetrwać. Choć niektóre tereny nadmorskie będą tak często zalewane, że nie będą się nadawały do stałej zabudowy – dr Aleksandra Kardaś,
Pierwsza edycja festiwalu „Jedz Pij Warszawo” Pierwsza edycja festiwalu „Jedz Pij Warszawo” Live cooking, degustacje, warsztaty kulinarne, spotkania z najlepszymi szefami kuchni i sommelierami, wykłady i debaty wokół tematu jedzenia i picia. Takie atrakcje czekały na gości 25 i 26 stycznia w ramach pierwszej edycji festiwalu „Jedz Pij Warszawo”.
Spacer po Warszawie z Tomaszem Jędrowskim Spacer po Warszawie z Tomaszem Jędrowskim Autor literackiego debiutu „Płynąc w ciemnościach”, wydanego w oryginalne w Wielkiej Brytanii przez prestiżowe wydawnictwo Bloomsbury, oprowadza po nocnej Warszawie – współczesnej i tej sprzed 40 lat, gdzie splotły się losy jego bohaterów – zakochanych w sobie mężczyzn Janusza i Ludwika.
Peru według Anny Orskiej Peru według Anny Orskiej Projektantka biżuterii Anna Orska dwa razy do roku przemierza świat w poszukiwaniu inspiracji oraz lokalnych warsztatów, gdzie wspólnie z miejscowymi rzemieślnikami tworzy podróżnicze kolekcje. Była w Nepalu, Wietnamie, Meksyku, na Bali. Ostatnio wróciła z Peru, gdzie wysoko w Andach tkała bransoletki i naszyjniki z rdzennymi mieszkańcami Złotej Doliny. Specjalnie dla Vogue.pl pisze, dlaczego Ameryka Południowa skradła jej serce.
Manifest feministyczny, który stał się wiralem Manifest feministyczny, który stał się wiralem W filmie „Be A Lady They Said” Cynthia Nixon recytuje słowa poetki Camille Rainville o sprzecznych oczekiwaniach wobec kobiet. Manifest feministyczny poruszył ludzi na całym świecie.
Cafe Kulturalna wyróżniona przez „Guardiana” Cafe Kulturalna wyróżniona przez „Guardiana” Warszawska klubokawiarnia znalazła się w zestawieniu 10 najlepszych lokali w pobliżu głównych dworców kolejowych w Europie.​
Polecenia redakcyjne 24.02.-01.03. Polecenia redakcyjne 24.02.-01.03. W oczekiwaniu na wiosnę podziwiamy angielskie krajobrazy w nowej ekranizacji „Emmy” Jane Austen, przemierzamy ulice Brooklynu z bohaterami serialu „High Fidelity” i słuchamy „Chłopów 2050”.
  1. Styl życia
Proszę czekać..